O nas

O nas

Jesteśmy jednym z niewielu polskich producentów oczyszczaczy powietrza.

Firma Gotar prowadzi działalność od 2002 roku i posiada doświadczenie multibranżowe. To z niego wynika wybrana przez nas specjalizacja w produkcji urządzeń do uszlachetniania i oczyszczania powietrza.

Dlaczego my?

Jesteśmy jednym z niewielu polskich producentów oczyszczaczy powietrza. Tylko my posiadamy atest PZH, który jednoznacznie wskazuje na możliwość stosowania naszych urządzeń w pomieszczeniach o podwyższonym rygorze sanitarnym takich jak: żłobki, przedszkola, szkoły czy sale dziennego pobytu dzieci.
Produkt polski
Oczyszczacze powietrza Gotar800 zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, a następnie poddane rygorystycznym testom.
Cichy i wydajny
Oczyszczacze powietrzą Gotar są jedynymi na polskim rynku, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pracując z najwyższą wydajnością, spełniały restrykcyjne normy głośności.
Atest PZH
Nasze urządzenia posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, Zakładu Bezpieczeństwa Zdrowotnego Środowiska, co ma swoje odzwierciedlenie w wydanym dokumencie – Atest Higieniczny.
Możliwość wyboru filtrów
Doradzimy i dobierzemy odpowiednie filtry, aby odpowiadały rzeczywistym potrzebom pomieszczeń, w których będą pracować nasze urządzenia.
Szkolenie i serwis
Zapewniamy szkolenie z bieżącej obsługi, wymiany filtrów oraz konfiguracji programów, aby dopasować jego działanie do rytmu pracy placówki.
Gwarancja naprawy
Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na prawidłowe działanie urządzeń oraz oferujemy 10- letnią obsługę pogwarancyjną.

Potrzebujesz wysoko wyspecjalizowanych oczyszczaczy dla swojego biznesu?

Napisz do nas. Pomożemy skompletować filtry odpowiednie dla Twojej placówki